© 2019 by BLHLV

Subscribe for updates

ABOUT

CZE: Bolehlav je electro projekt Michala Milka. Michal byl frontmanem české noiserockové formace noAR+IS+. Nervní rachot své kapely úplně neopustil, jen mu dal elektronické kontury. Výsledkem je hudba jako neurotická porucha, zlámané beaty, zkroucené basy, ofenzivní kytara a texty rozkrájené Occamovou břitvou jen na ta nejdůležitější sdělení. Jeho debutové EP Don't Believe In No Ghosts vydal roku 2019 francouzský label Audiotrauma.

​ 

ENG: Bolehlav is Michal Milko's electro project that breaks genres like dubstep, breakcore or even metal and then folds them into strange mosaics. Michal was frontman of Czech noiserock band called noAR+IS+. He did not completely leave the nervous rumble of his band, just gave it electronic contours. The result is music as a neurotic disorder, broken beats, twisted bass, offensive guitar and lyrics cut by Occam's razor into just the most important messages. His debut EP Don't Believe In No Ghosts was released by French Audiotrauma label in 2019.

 

"Elektronická masáž s kytarou, která rozbíjí na atomické částičky žánry jako dubstep, breakcore či dokonce i metal a pak je skládá do mozaik, který jsou NSFW. Nechte si do hlavy nasypat tvrdost samu, abyste už nikdy nezapomněli na to, jak chutná zhudebněnej neurotismus. Kladivo na váš hřebík, hřebík pro vaše kladivo." Festival Povaleč

FROM PRESS

PHOTOS