ABOUT

CZE: Bolehlav je electro projekt Michala Milka, který spojuje ty nejlepší okamžiky tvrdého dubstepu s drum’n’bassovým švihem, metalem, úderností industrialu a šmakem špinavých experimentů. Výsledkem je hudba jako neurotická porucha, zlámané beaty, zkroucené basy, ofenzivní kytara a texty rozkrájené Occamovou břitvou jen na ta nejdůležitější sdělení. Jeho debutové EP Don't Believe In No Ghosts vydal roku 2019 francouzský label Audiotrauma. Ten samý rok odehrál Bolehlav téměř 40 koncertů v devíti zemích Evropy.

​ 

ENG: Bolehlav is Michal Milko's electro project that combines the best elements of heavy dubstep with breakcore, metal, industrial and noise experiments. The result is music as a neurotic disorder, broken beats, twisted bass, offensive guitar and lyrics cut by Occam's razor into just the most important messages. His debut EP Don't Believe In No Ghosts was released by French Audiotrauma label in 2019. The same year Bolehlav played almost 40 concerts in 9 European countries.

 

"Elektronická masáž s kytarou, která rozbíjí na atomické částičky žánry jako dubstep, breakcore či dokonce i metal a pak je skládá do mozaik, který jsou NSFW. Nechte si do hlavy nasypat tvrdost samu, abyste už nikdy nezapomněli na to, jak chutná zhudebněnej neurotismus. Kladivo na váš hřebík, hřebík pro vaše kladivo." Festival Povaleč

FROM PRESS

PHOTOS

© 2019 by BLHLV

Subscribe for updates